System Information (7.x-3.0-beta1) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Sticky at top of lists
ug: چوققىلاش

en: System
ug: سېستىما

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: The settings have not been saved because of the errors.
ug: خاتالىق كۆرۈلگەچكە، ئۆزگەرتىشلەر ساقلانمىدى.

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: About
ug: ھەققىدە

en: Web server
ug: مۇلازىمېتېر

en: Cron maintenance tasks
ug: Cron ئاسراش مەشغۇلاتى
