System Information (7.x-3.0-beta1) - en to am translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Group
am: ቡድን

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Version
am: ሥሪት

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Active
am: ገባሪ

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sticky at top of lists
am: የዝርዝሮች አናት ላይ የሚጣበቅ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: The settings have not been saved because of the errors.
am: በስህተት የተነሳ ቅንብሮቹ አልተቀመጡም።

en: Last run !time ago
am: !time ግዜ በፊት ነበር የሮጠው

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Themes
am: ገጽታዎች

en: Configuration file
am: የውቅረት ፋይ

en: Install profile
am: የመጫኛ መገለጫ

en: Web server
am: የድር አገልጋይ

en: Cron maintenance tasks
am: የክሮን ጥገና ክንውኖች
