System Information (7.x-3.0-beta1) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: On
eo: Ŝaltita

en: Version
eo: Versio

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Modules
eo: Moduloj

en: Active
eo: Aktiva

en: Drupal
eo: Drupalo

en: PHP
eo: PHA

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Host
eo: Gastiganto

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Nodes
eo: Nodoj

en: System
eo: Sistemo

en: Users
eo: Uzantoj

en: The settings have not been saved because of the errors.
eo: La agordoj ne estas konservitaj pro la eraroj.

en: Last run !time ago
eo: Lasta funkcio !time antaŭe

en: Blocked
eo: Blokita

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Configuration file
eo: Agorda dosiero

en: Install profile
eo: Instalu profilon

en: Web server
eo: Retservilo

en: Cron maintenance tasks
eo: Prizorgaj taskoj de cron
