System Information (7.x-3.0-beta1) - en to et translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: Cancel
et: Tühista

en: On
et: Sees

en: Version
et: Versioon

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Filename
et: Failinimi

en: Modules
et: Moodulid

en: Total
et: Kokku

en: n/a
et: puudub

en: Active
et: Aktiivne

en: Off
et: Väljas

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Nodes
et: Postitused

en: System
et: Süsteem

en: Users
et: Kasutajad

en: The settings have not been saved because of the errors.
et: Seadistusi ei salvestatud esinenud vigade tõttu.

en: Last run !time ago
et: Viimati käivitus !time tagasi

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Schema
et: Skeem

en: Permissions
et: Õigused

en: Themes
et: Teemad

en: About
et: Programmist

en: Configuration file
et: Konfiguratsioonifail

en: Install profile
et: Paigaldusprofiil

en: Web server
et: Veebiserver

en: Memory limit
et: Mälulimiit

en: IP address
et: IP-aadress

en: Cron maintenance tasks
et: Cron'i hooldustööd

en: Public file system path
et: Avalike failide asukoht süsteemis

en: Private file system path
et: Privaatsete failide asukoht süsteemis

en: The phpinfo() function has been disabled for security reasons. To see your server's phpinfo() information, change your PHP settings or contact your server administrator. For more information, <a href="@phpinfo">Enabling and disabling phpinfo()</a> handbook page.
et: Turvakaalutlustel on phpinfo() keelatud. Sinu serveri phpinfo() andmete nägemiseks muuda oma PHP sätteid või võta ühendust serveri administraatoriga. Lähemalt võib lugeda käsiraamatu peatükist <a href="@phpinfo">phpinfo() lubamine ja keelamine</a>.

en: Database system
et: Andmebaasisüsteem
