System Information (7.x-3.0-beta1) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Group
eu: Taldea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Version
eu: Bertsioa

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Modules
eu: Moduluak

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Active
eu: Aktiboa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: Nodes
eu: Nodoak

en: System
eu: Sistema

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Last run !time ago
eu: Azken exekuzioa duela !time

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Themes
eu: Temak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Configuration file
eu: Konfigurazio fitxategia

en: Install profile
eu: Instalazio profila

en: Web server
eu: Web zerbitzaria

en: IP address
eu: IP helbideak

en: Cron maintenance tasks
eu: Cron mantentze zereginak

en: Database system
eu: Datu base sistema
