System Information (7.x-3.0-beta1) - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Content
hr: Sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Cancel
hr: Otkaži

en: On
hr: Uključi

en: Version
hr: Inačica

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Modules
hr: Moduli

en: Total
hr: Ukupno

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Active
hr: Aktivno

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: Nodes
hr: Unosi

en: System
hr: Sustav

en: Users
hr: Korisnici

en: The settings have not been saved because of the errors.
hr: Postavke nisu spremljene zbog pogrešaka.

en: Last run !time ago
hr: Posljednji put pokrenut prije !time

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Themes
hr: Predlošci

en: About
hr: Opis

en: Configuration file
hr: Datoteka postavki

en: Install profile
hr: Instalacijski profil

en: Web server
hr: Mrežni poslužitelj

en: IP address
hr: IP adresa

en: Cron maintenance tasks
hr: Cron zadaće održavanja

en: Public file system path
hr: Putanja sustava javnih datoteka

en: Private file system path
hr: Putanja sustava privatnih datoteka

en: The phpinfo() function has been disabled for security reasons. To see your server's phpinfo() information, change your PHP settings or contact your server administrator. For more information, <a href="@phpinfo">Enabling and disabling phpinfo()</a> handbook page.
hr: Učinkovitost phpinfo() je onemogućena iz sigurnosnih razloga. Kako bi vidjeli phpinfo() informacije vašeg poslužitelja, promijenite PHP postavke ili kontaktirajte administratora poslužitelja. Za više informacija, posjetite stranicu priručnika <a href="@phpinfo">Omogućenje i onemogućenje phpinfo()</a>.

en: Database system
hr: Poslužitelj baze podataka
