System Information (7.x-3.0-beta1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: On
ht: Ouvè

en: Name
ht: Non

en: Filename
ht: Non fichye

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: System information
ht: Enfòmsyon sistèm
