System Information (7.x-3.0-beta1) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: On
ka: ჩართვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Modules
ka: მოდულები

en: Active
ka: აქტიური

en: Off
ka: გამორთვა

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: System
ka: სისტემა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Last run !time ago
ka: ბოლო გაშვება !time წინ

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Themes
ka: თემები

en: Configuration file
ka: კონფიგურაციის ფაილი

en: Install profile
ka: პროფილის ინსტალაცია

en: Web server
ka: ვებსერვერი

en: Safe mode
ka: უსაფრთხო რეჟიმი

en: Memory limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი

en: Upload max filesize
ka: ასატვირთი მაქს. მოცულობა

en: System information
ka: სისტემის ინფორმაცია

en: Max execution time
ka: მაქს შესრულების დრო

en: Max input time
ka: მაქს შეყვანის დრო

en: Post max size
ka: პოსტის მაქსიმალური ზომა

en: Database system
ka: მონაცემთა ბაზის სისტემა
