System Information (7.x-3.0-beta1) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: On
lt: Įjungta

en: Version
lt: Versija

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Modules
lt: Moduliai

en: Total
lt: Iš viso

en: n/a
lt: n/d

en: Active
lt: Aktyvus

en: Off
lt: Išjungta

en: Host
lt: Serveris

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Nodes
lt: Mazgai

en: System
lt: Sistema

en: Users
lt: Nariai

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.

en: Last run !time ago
lt: Paskutinis paleidimas prieš !time

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Themes
lt: Temos

en: About
lt: Apie

en: Configuration file
lt: Konfiguracijos failas

en: Install profile
lt: Įdiegimo profilis

en: Web server
lt: Web serveris

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: IP address
lt: IP adresas

en: Cron maintenance tasks
lt: Cron palaikymo užduotys

en: Public file system path
lt: Viešas failų sistemos kelias

en: Private file system path
lt: Privatus failų sistemos kelias

en: Database system
lt: Duomenų bazės sistema
