System Information (7.x-3.0-beta1) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Cancel
lv: Atcelt

en: On
lv: Aktīvs

en: Version
lv: Versija

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Modules
lv: Moduļi

en: Total
lv: Kopā

en: n/a
lv: n/p

en: Active
lv: Aktīvs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Host
lv: Serveris

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Nodes
lv: Mezgli

en: System
lv: Sistēma

en: Users
lv: Lietotāji

en: The settings have not been saved because of the errors.
lv: Iestatījumi nav saglabāti kļūdu dēļ.

en: Last run !time ago
lv: Pēdējo reizi izpildīts pirms !time

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Themes
lv: Tēmas

en: About
lv: Par

en: Configuration file
lv: Konfigurācijas datne

en: Install profile
lv: Instalācijas profils

en: Web server
lv: Web serveris

en: Memory limit
lv: Atmiņas ierobežojums

en: IP address
lv: IP adrese

en: Cron maintenance tasks
lv: Cron uzturēšanas uzdevumi

en: Public file system path
lv: Publiskās failu sistēmas ceļš

en: Private file system path
lv: Privātās failu sistēmas ceļš

en: Database system
lv: Datubāzes sistēma
