System Information (7.x-3.0-beta1) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Modules
mn: Модиулууд

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: System
mn: Систем

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Install profile
mn: Хувийн тохиргоог суурилуулах

en: IP address
mn: IP хаяг
