System Information (7.x-3.0-beta1) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Group
mr: समुह

en: Cancel
mr: रद्द

en: On
mr: वर

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Total
mr: एकूण

en: Active
mr: सक्रिय

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Off
mr: बंद

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत
