System Information (7.x-3.0-beta1) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: On
sk: Zapnúť

en: Version
sk: Verzia

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Modules
sk: Moduly

en: Total
sk: Celkom

en: n/a
sk: nie je

en: Active
sk: Aktívny

en: Off
sk: Vypnúť

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Nodes
sk: Uzly

en: System
sk: Systém

en: Users
sk: Používatelia

en: Accounts
sk: Účty

en: The settings have not been saved because of the errors.
sk: Nastavenie nebolo uložené kvôli chybám.

en: Last run !time ago
sk: Posledný krát spustený pred !time

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: About
sk: Informácie o

en: Configuration file
sk: Konfiguračný súbor

en: Install profile
sk: Inštalačný profil

en: IP address
sk: IP adresa

en: Cron maintenance tasks
sk: Údržba webu pomocou cronu

en: Public file system path
sk: Cesta verejného systému súborov

en: Private file system path
sk: Cesta súkromného systému súborov

en: The phpinfo() function has been disabled for security reasons. To see your server's phpinfo() information, change your PHP settings or contact your server administrator. For more information, <a href="@phpinfo">Enabling and disabling phpinfo()</a> handbook page.
sk: Funkcia phpinfo() bola z bezpečnostných dôvodov zakázaná. Ak chcete vidieť informácie z phpinfo() vášho servera, upravte nastavenie PHP alebo kontaktujte vášho správcu servera. Pre viac informácií pozri stránku príručky <a href="@phpinfo">Povolenie a zakázanie phpinfo()</a>.

en: Database system
sk: Databázový systém
