Taarikh (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Mon
jv: Sen

en: Tue
jv: Sel

en: Wed
jv: Reb

en: Thu
jv: Kem

en: Sat
jv: Set

en: Sun
jv: Mgg

en: Su
jv: Mg

en: Mo
jv: Sn

en: Tu
jv: Sl

en: We
jv: Rb

en: Th
jv: Km

en: Fr
jv: Jm

en: Sa
jv: St
