Taarikh (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Mon
kn: ಸೋಮ

en: Tue
kn: ಮಂಗಳ

en: Wed
kn: ಧ

en: Thu
kn: ಗುರು

en: Sat
kn: ಶನಿ

en: Sun
kn: ಭಾನು

en: Date/Time
kn: ದಿನಾಂಕ/ಸಮಯ

en: Su
kn: ಭಾನು

en: Mo
kn: ಸೋಮ

en: Tu
kn: ಮಂಗಳ

en: We
kn: ಬುಧ

en: Th
kn: ಗುರು

en: Fr
kn: ಶುಕ್ರ

en: Sa
kn: ಶನಿ
