Taarikh (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Mon
nn: mån

en: Tue
nn: tys

en: Wed
nn: ons

en: Thu
nn: tor

en: Sat
nn: laur

en: Sun
nn: sun

en: Date/Time
nn: Dato/Klokkelsett

en: A valid date is required for %title.
nn: Ein gyldig dato er påkrevd for %title.

en: E.g., @date
nn: T.d @date
