Taarikh (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Mon
af: Ma

en: Tue
af: Di

en: Wed
af: Wo

en: Thu
af: Do

en: Sat
af: Sa

en: Sun
af: So

en: Su
af: So

en: Mo
af: Ma

en: Tu
af: Di

en: We
af: Wo

en: Th
af: Do

en: Fr
af: Vr

en: %name field is required.
af: !name veld is verpligtend.
