Table to Chart (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: value
cs: hodnota

en: None
cs: Žádné

en: Price
cs: Cena

en: Phone
cs: Telefon

en: Attributes
cs: Atributy

en: Storage
cs: Ukládání
