Table to Chart (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: value
fa: مقدار

en: None
fa: هیچ

en: Price
fa: قیمت

en: Phone
fa: تلفن

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Storage
fa: ذخیره سازی
