Table to Chart (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: value
gl: valor

en: None
gl: Ningún

en: Price
gl: Prezo

en: Phone
gl: Teléfono

en: Attributes
gl: Atributos

en: Storage
gl: Almacenamento

en: label
gl: etiqueta
