Table to Chart (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: value
he: ערך

en: None
he: ללא

en: Price
he: מחיר

en: Phone
he: טלפון

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Storage
he: אחסון

en: label
he: תווית
