Table to Chart (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: value
it: valore

en: None
it: Nessuno

en: Price
it: Prezzo

en: Phone
it: Telefono

en: Attributes
it: Attributi

en: Storage
it: Archiviazione

en: label
it: etichetta
