Table to Chart (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: value
lv: vērtība

en: None
lv: Nav

en: Price
lv: Cena

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Attributes
lv: Atribūti
