Table to Chart (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: value
pl: wartość

en: None
pl: Brak

en: Price
pl: Cena

en: Phone
pl: Telefon

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Storage
pl: Magazyn

en: label
pl: etykieta
