Table to Chart (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: value
ro: valoare

en: None
ro: Nimic

en: Price
ro: Preţ

en: Phone
ro: Telefon

en: Attributes
ro: Atribute

en: Storage
ro: Depozitare

en: label
ro: etichetă
