Table to Chart (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: value
uk: значення

en: None
uk: Немає

en: Price
uk: Ціна

en: Phone
uk: Телефон

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Storage
uk: Сховище

en: label
uk: мітка
