Table to Chart (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: value
vi: giá trị

en: None
vi: Không có

en: Price
vi: Giá

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: Storage
vi: Bộ lưu trữ

en: label
vi: nhãn
