Table to Chart (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: value
es: valor

en: None
es: Ninguno

en: Price
es: Precio

en: Phone
es: Teléfono

en: Attributes
es: Atributos

en: Storage
es: Almacenamiento

en: label
es: etiqueta
