Table to Chart (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: value
et: väärtus

en: None
et: Puudub

en: Price
et: Hind

en: Phone
et: Telefon

en: Attributes
et: Omadused

en: Storage
et: Ladu

en: label
et: silt
