Table to Chart (7.x-1.5) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: value
fr: valeur

en: None
fr: Aucun(e)

en: Price
fr: Prix

en: Phone
fr: Téléphone

en: Attributes
fr: Attributs

en: Storage
fr: Stockage

en: label
fr: libellé
