Table to Chart (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: value
hu: érték

en: None
hu: Nincs

en: Price
hu: Ár

en: Phone
hu: Telefon

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Storage
hu: Tárolás

en: label
hu: felirat
