Table to Chart (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: value
id: nilai

en: None
id: Tiada

en: Price
id: Harga

en: Phone
id: Telepon

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: label
id: etiket
