Table to Chart (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: value
ja: 値

en: None
ja: なし

en: Price
ja: 価格

en: Phone
ja: 電話番号

en: Attributes
ja: 属性

en: Storage
ja: ストレージ

en: label
ja: ラベル
