Table to Chart (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Storage
kn: ಶೇಖರಣೆ

en: label
kn: ಲೇಬಲ್
