Table to Chart (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: value
nl: waarde

en: None
nl: Geen

en: Price
nl: Prijs

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Attributes
nl: Attributen

en: Storage
nl: Opslag
