Table to Chart (7.x-1.6-rc1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: value
ca: valor

en: None
ca: Cap

en: Price
ca: Preu

en: Phone
ca: Telèfon

en: Attributes
ca: Atributs

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: label
ca: etiqueta
