Table to Chart (7.x-1.6-rc1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: value
da: værdi

en: None
da: Ingen

en: Price
da: Pris

en: Phone
da: Telefon

en: Attributes
da: Attributter

en: Storage
da: Lagring

en: label
da: etiket
