Table to Chart (7.x-1.6-rc1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: value
de: Wert

en: None
de: Keine

en: Price
de: Preis

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Attributes
de: Attribute

en: Storage
de: Speicher

en: label
de: Beschriftung

en: Show data
de: Daten anzeigen
