Table to Chart (7.x-1.6-rc1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: value
fi: arvo

en: None
fi: Ei mitään

en: Price
fi: Hinta

en: Phone
fi: Puhelin

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Storage
fi: Tallennus

en: label
fi: etiketti
