Table to Chart (7.x-1.6-rc1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: value
hr: vrijednost

en: None
hr: Nema

en: Price
hr: Cijena

en: Phone
hr: Telefon

en: Attributes
hr: Atributi

en: Storage
hr: Spremnik
