Table to Chart (7.x-1.6-rc1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: value
pt: valor

en: None
pt: Nenhum

en: Price
pt: Preço

en: Phone
pt: Telefone

en: Attributes
pt: Atributos

en: Storage
pt: Armazenamento

en: label
pt: rótulo
