Table to Chart (7.x-1.6-rc1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: value
ru: значение

en: None
ru: Нет

en: Price
ru: Цена

en: Phone
ru: Телефон

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Storage
ru: Хранилище

en: label
ru: метка
