Table to Chart (7.x-1.6-rc1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: value
sk: hodnota

en: None
sk: Žiadne

en: Price
sk: Cena

en: Phone
sk: Telefón

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Storage
sk: Ukladanie

en: label
sk: popis
