Table to Chart (7.x-1.6-rc1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Price
el: Tιμή

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: label
el: ετικέτα
