Table to Chart (7.x-1.5) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: value
hi: मान

en: None
hi: कोई नहीं

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Attributes
hi: गुण

en: label
hi: लेबल
