Table to Chart (7.x-1.6-rc1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: value
lt: reikšmė

en: None
lt: Joks

en: Price
lt: Kaina

en: Phone
lt: Telefonas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Storage
lt: Saugykla
