Table to Chart (7.x-1.6-rc1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: value
sv: värde

en: None
sv: Ingen

en: Price
sv: Pris

en: Phone
sv: Telefon

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Storage
sv: Lagring

en: label
sv: etikett
