Table to Chart (7.x-1.6-rc1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: value
tr: değer

en: None
tr: Hiçbiri

en: Price
tr: Fiyat

en: Phone
tr: Telefon

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Storage
tr: Kayıt yeri

en: label
tr: etiket
