Table Size (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Language
ar: اللغة

en: Save
ar: حفظ

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Rows
ar: صفوف
