Table Size (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Language
ast: Llingua

en: Save
ast: Guardar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Rows
ast: Fileres
